Neohodnotené

AGON ImpactX Photochromic Golf

Vymeniteľné šošovky na model RUDY PROJECT AGON

Skladom
Kód: LE298503
Značka: RUDY PROJECT
€79,90
Kategória: AGON
Záruka: 2 roky
Svetelné podmienky: Polooblačno, Slnečno, Jasno
Zrkadlová úprava: Nie
Priepustnosť svetla: 14% - 38%
? Kategória filtra: 3 → 2
LE298503
Tip

ImpactX2® - Nerozbitné a fotochromatické šošovky

 

Šošovky ImpactX2® boli vyvinuté špeciálne pre Rudy Project a predstavujú najmodernejšiu technológiu fotochromatických šošoviek. Sú ideálne pre športové využitie, ktoré zaisťuje dokonalú prispôsobivosť svetlu a extrémnu bezpečnosť pre športovcov a športových nadšencov vďaka svojej nerozbitnej funkcii. Vďaka komplexnému výrobnému procesu majú šošovky ImpactX2 vlastnosti, ktoré zabezpečujú fyzickú ochranu pred nárazmi, chemickými a atmosférickými vplyvmi pri minimalizácii poranení pri náraze alebo páde.

Šošovky ImpactX2® poskytujú jedinečnú technológiu prispôsobenia klimatickým podmienkam: stmavenie z číreho stavu na nízku priepustnosť svetla v priebehu niekoľkých sekúnd a dosiahnutie vlastnej farby z počiatočného jasného stavu. Rudy Project vyvinul tri rôzne farby objektívov ImpactX2® zameraných na rôzne použitie.

ImpactX2® Black a Multilaser Black sú perfektné, keď sa nachádzate v prostredí s jasnými svetelnými podmienkami, rovnako aj počas jarnej alebo letnej cyklistickej jazdy.

ImpactX2® Red a Laser Red sa perfektne hodia pre horskú cyklistiku a šport v prírode. Historicky je to najobľúbenejší typ šošoviek pre športovcov, pretože zvyšuje kontrast a zároveň je adaptácia veľmi rýchla a okamžite sa prispôsobuje náhlym zmenám svetla. Laser (zrkadlová) úprava poskytuje zvýšenú ochranu pred oslnením a jasnými svetelnými podmienkami.

ImpactX® Photochromic 2 Laser Brown sú najlepšou voľbou pre outdoorové športy, najmä keď sa svetelné podmienky veľmi rýchlo menia, napr. prechody medzi lesmi a lúkami. Technológia HDR zlepšuje vnímanie farieb a zvyšuje kontrast v tmavých oblastiach. Tento typ šošoviek vytvára optimálny jas, prispôsobenie sa rôznym svetelným podmienkam, ale aj sýtosť farieb, ktoré športovcom zabezpečia pocit prirodzeného videnia.

 

Balenie obsahuje:

  • 1 pár okuliarových šošoviek AGON
  • Púzdro z mikrovlákna na okuliarové šošovky

Athletes are at the core of Rudy Project’s heritage and mission. Our products have been worn and tested by thousands of world-class athletes and premiere organizations in a variety of sports, everyday, all over the world. For more than 30 years Rudy Project has been committed to technology and technological innovations to offer unique solutions for athletes and weekend warriors.